Olimpia Lubosz St. 0-3(0-3) Kania Polcopper Gostyń

rez.:Pawlaczyk,Chwaliszewski,Przewoźny,Smektała

• czytano: [1905]

autor: ~Ew 2014-05-31 17:13:37

avatar Po pięciu minutach 0-2 szykuje sie pogrom

autor: ~Ew 2014-05-31 17:16:56

avatar To pogromu nie będzie 0-3 i koniec meczu chłopaki z wioski nie mieli wystarczającej liczby piłkarzy na boisku

autor: ~anonim 2014-05-31 18:54:28

avatar Rawia 2 -2 Śmigiel!!! KANIA GOSTYŃ W IV LIDZE!!!!!

autor: filipt 2014-05-31 19:14:16

Profil filipt w Futbolowo 3 minuty sędzia doliczył, ale w 96. z karnego Rawia trafiła na 3:2.

autor: ~domin 2014-05-31 19:19:42

avatar Ravia 3-2 !! Bylem na meczu ;-) Pozddr gramy dalej :)

autor: ~mmm 2014-05-31 19:20:33

avatar czyli w rawiczu ciag dalszy drukowania. podobnie sedziowie pomagali w meczu z ludwinowem

autor: ~anonim 2014-05-31 19:21:51

avatar w końcu jaki wynik

autor: ~wks 2014-05-31 19:22:31

avatar RAWIA:)do mmm wydrukuj to sobie ryj, apropos ludwinowa to chłopaki z połowy nie wyszli:)

autor: ~anonim 2014-05-31 19:25:04

avatar do wks strach z wami grać, bo bez względu na grę wynik dla was będzie korzystny

autor: ~anonim 2014-05-31 19:25:20

avatar Ja prld. Rawia to jeb..e oszusty. Mam pytanie kto był sędzią spotkania i skąd jest ten sędzia? I ile musieliście zapłacić? Do kibiców Kani: ROBIMY INWAZJE NA RAWICZ, POKAŻMY TYM OSZUSTĄ.

autor: ~anonim 2014-05-31 19:27:25

avatar z ksem sedzia tez przedluzal mecz zeby tylko cos rawia strzelila...

autor: ~fdfg 2014-05-31 19:27:28

avatar inwazja- już się boimy tych kibicówc kani (kibiców sukcesu)

autor: ~anonim 2014-05-31 19:29:51

avatar za dużo tych przypadków dla Rawicza znowu fryzjerzy sędziują

autor: ~hhiiii 2014-05-31 19:29:55

avatar kto kase ma .........zycie

autor: ~raVia 2014-05-31 19:39:46

avatar Tylko wygramy z Wami a Krobianka to formalnosc ( mecz przyjazni ). IV Liga IV Liga RaViaNka !!!:)

autor: ~anonim 2014-05-31 19:54:13

avatar Co z tego że Rawia wygrała, to nie zmienia faktu że Kania będzie w IV Lidze

autor: ~RaVia 2014-05-31 19:58:08

avatar to sie okaze ;-) a bramka padla w 94 minucie. Pozdro placzki.

autor: ~anonim 2014-05-31 20:12:23

avatar Jebane czarne przekupne szmaty biorą kasę od rawicza

autor: ~Rawia 2014-05-31 20:44:05

avatar Szczęście to wy macie strzelając bramki w końcówkach :).Nie 96 min tylko 94 ;).Zapraszam płaczki do Rawicza ;)

autor: ~janosik 2014-05-31 21:48:03

avatar kolegooo karny podyktowany w 96 i nie pier...glupot !! sedzia doliczyl 3 minuty ...wiec prosze nie klamac na forum..tez bylem na meczu i wszystko widzialem

autor: ~Rawia 2014-05-31 21:57:24

avatar Tak ale jak byś był na meczu to wiedział,że wasz zawodnik leżał w doliczonym czasie gry ! :) (skurcze) do zobaczenia w Rawiczu ;)

autor: ~anonim 2014-05-31 23:27:04

avatar Rawia zdominowała dzisiaj Śmigiel który oddał 3 strzały panowie i wynik nie jest przypadkiem, tylko wynikiem tego iż gospodarze byli nieskuteczni. sędziowanie było na bardzo dobrym poziomie w końcu sędziował 3 ligowy arbiter, grali 6 minut dlatego, iż 2 minuty ponad leżał zawodnik którego skurcz złapał. pozdro i do zobaczenia 15 czerwca

autor: ~Gostyńska Kania 2014-06-01 00:57:14

avatar Dokładnie panowie byłem akurat na meczu i tak było jak kolega pisze wyżej.Śmigel oddał 3-5 strzałów.Za to Rawia nie umiała wykorzystać sytuacji.Był będzie jest GOSTYŃSKI MKS !

autor: ~jutrosin 2014-06-01 08:44:22

avatar Rawia z Jutrosina nie wyjedzie z kpl punktow

autor: ~obiektywny 2014-06-01 09:45:06

avatar i co z tego ze oddali 3 strzaly !! ewidentnie sedzia pomogl taka prawda!

autor: ~anonim 2014-06-01 11:04:11

avatar o***** się od tego Ludwinowa buraku z bloków

autor: ~gazprom 2014-06-01 12:20:13

avatar Nie ważne ile strzałów oddaje się na bramkę , liczy się skuteczność. Czasami tak bywa, że jak nie idzie to pomagają sędziowie.

autor: ~mks 2014-06-01 12:32:43

avatar mam rafie w d***** ze hej

autor: ~pogon 2014-06-01 14:23:49

avatar Nie boimy się nikogo. Kania też wygrała z nami w doliczonym czasie i to my mieliśmy więcej sytuacji. ale wygrała bez pomocy sędziego, mieli szczęście. Rawia z kolei mogła przegrywać już 1-3 , taka taktyka na mecz, sytuacje to nie bramki, a ten karny w 96 minucie ???? HAHA taka kontrowersja że ..... szkoda Gostynia bo chyba wiedzą kogo mają wprowadzić do IV ligi.

autor: ~anonim 2014-06-01 15:06:45

avatar Kur.a kto będzie dopingował Kanie? Mamy kibiców! I wcale nie mówie o dawnych Ultrasach którym się nie chce chodzić, lub z innych powodów nie przychodzą na mecze. Są inni młodzi jak i starsi na stadionie którzy przychodzą na mecze, z tych ludzi można zrobić tak zaje..sty doping że głowa boli. Kibice nawet wywieszają flage, ale co z tego? sama flaga nie pomoże drużynie w zwycięstwie i awansie do IV Ligi. Prosze, jeżeli i tak przychodzicie na mecze zróbcie dobry doping, może jakaś wiara która na Lecha jeździ i przychodzi na Kanie coś zrobi. Pozdrawiam i prosze o odzew.

autor: ~gostek 2014-06-01 15:06:49

avatar czlowieku jaka kontrowersja ??? ewidenta reka

autor: ~jurij 2014-06-01 15:58:21

avatar brawo rawia !!! po trupach i do przodu Wasz zawodnik lezal to smigiel pilke wybil Natomiast wy dwukrotnie nie wybiliscie tylko dopuki zawodnik smigla ratowal sie faulem to jeszcze mieliscie rzut wolny. A odnosnie sedziego moze i lezal zawodnik ale doliczony czas dawno minal sedzia mogl dwukrotnie skaczyc mecz po tych waszych rzutach wolnych RAWIA JEDZIE PO TRUPACH JAK PAMIETNA UNIA JANIKOWO CO WTEDY MIMO WSZELKICH SPOSOBOW KANIA WYGRALA LIGE I AWANSOWALA DO 2 LIGII Chlopaki z kanii grajcie swoje i z duchem sportu !!!

autor: ~olimpia 2014-06-01 22:19:50

avatar Chłopaki śmiejecie się z Olimpii że wiochaa itd. przypomnijcie sobie jak w zeszłym sezonie na WŁASNYM stadionie dostaliście baty 4-1 od tych chłopaków z "wioski" jak ich nazywacie. To, że Olimpia ma problemy to fakt, ale jeszcze się odrodzi ten klub, a co do awansu, to mimo wszystko nie awansujecie. Rawii pomagają sędziowie i to wie każdy, począwszy od zarządu OZPN kończąc na sędziach liniowych.

autor: ~był na meczu 2014-06-02 11:06:21

avatar Teraz mówicie że sędzia dobrze sędziował ? Mam przypomnieć jak przy stanie 2-1 dla pogoni 90 minuta rzut z auto i wasz kapitan do bocznego sedziego zaczyna wygadywac że kanie ciagniecie do awansu itp a jak sie skonczylo ze teraz sedzia dobrze sedziowal ? Sedzia karnego mógl zagwizdac a nie musial- podobna sytuacja legia-lech i reka Linettiego- ręka przy ciele w naturalny sposob ułożona i sedzia gwizdze karnego. Ale widząc po grze Rawicza i Gostynia z Pogonia w tej rundzie lepszą piłke gra Ravia. Niech mecz miedzy wami pokaże kto zasługuje na awans. Powodzenia niech wygra lepszy w tym meczu :).

autor: ~Śmigiel 2014-06-02 17:10:04

avatar Kiedy w 95 minucie meczu nasz bramkarz wybijał piłkę z "piątki" mecz powinien zostać zakończony, ale sędzia spotkania "ciągnął " na siłę grę dalej aż do 96 minuty aby podyktować karnego za "nabitą" ułożoną przy ciele rękę w polu karnym w sytuacji kiedy nie miało to znaczenia dla dalszego toku akcji. Czy to przypadek ??? Co myślą o tym kibice Kani Gostyń ?

autor: ~Slættaratindur 2014-06-02 17:27:26

avatar Do śmigiel- wiadomo na siłę ozpn ciągnie Rawie. Szkoda że nie utarliście nosa tym"bogaczom" z Rawicza. ;) A mam pytanie ile osób z Gostynia sie wybiera do Rawicza ja z kumplami jadę, czy będzie jakiś wspólny wyjazd?

autor: ~ksw 2014-06-02 18:57:07

avatar Jak tam hejterzy z Białowieży?:) Co tu się bedzie działo jak Rawicka potęga awansuje:)Na Krobie jedziecie, na Lubosz jedziecie, o Rawi nie wspomnę; coś mi się wydaje,że pierwsza lekcja pokory bedzie w tej kolejce z Sokołem Kaszczor

autor: ~Śmigiel 2014-06-02 21:53:47

avatar Aha to już sędziowskie gierki będą z Sokołem aż mi żal Kani

autor: ~Rawia 2014-06-02 23:20:41

avatar Zapraszamy,zapraszamy ! :) 14.06.2014 ! :).4 liga 4 liga Ravianka !

autor: ~blabla 2014-06-03 01:07:00

avatar w tej rundzie to kania ledwo ledwo wygrywa... Rawia zmiata Rywali, w tej rundzie zagrała dwa mecze w których punkty były zagrożone... jeden zremisowali z Ludwinowem i wygrali ze śmiglem.. Jak można mówić że sedzia pomógł Rawii skoro aż 4 piłkarzy wykartkował przed meczem derbowym? ;o
za to w meczu Kani ze Śmiglem arbiter również doliczał tyle czasu by to Kania zdobyła bramkę, ale tego kibice z Gostynia nie chca pamiętać!
14.06 wszystko stanie się jasne, ale watpie by drugi mecz z rzędu u siebie Rawia miała tak słabą skuteczność jak ze Śmiglem! ; )

autor: ~u 2014-06-03 22:40:20

avatar nie mydl ludziom oczy bo tak wcale nie jest , Miejska Górka ledwo w końcówce Rawia wygrała , natomiast Kania kontrolowała mecz i mimo wyniku pewnie wygrała.

autor: ~pogon 2014-06-03 23:13:38

avatar Daj spokój. Kania w Śmiglu miała sporo szczęścia, strzelili w doliczonym czasie ale mecz trwał tyle ile miał trwać a nie to co w Rawiczu.

autor: ~anonim 2014-06-04 12:09:27

avatar Brawa dla naszych juniorow ktorzy z kompletem puntkow wygrali swoja lige!

autor: ~pl 2014-06-04 14:58:33

avatar Kto da więcej ten wygra w Rawiczu.