KKS Włókniarz 1925 Kalisz 5:0 (2:0) Kania Polcopper Gostyń

Tomczak.Muszyński ,Krzyżostaniak,Danielczyk,

Fechner,Bujak, Hajduk Ł.,Gendera,

Baziór, Wachowski.

zmiany: 56 min. Wabiński za Danielczyka

64 min.  Mucha za Genderę

70 min. Przewoźny za Wachowskiego

Frustracja w Gostyniu, piąta porażka z rzędu! Tym razem gostynianie przegrali w Kaliszu. Na domiar złego punkty zdobyły drużyny z Gołuchowa oraz Wolsztyna i w ten oto sposób nasz zespół ma siedem punktów straty do miejsca gwarantującego utrzymanie. - Po sobotnim meczu Krzysztof Michalski złożył rezygnację z funkcji trenera - informuje prezes Arkadiusz Krzyżostaniak

W Kaliszu bez niespodzianki. KKS Włókniarz gładko rozprawił się z Kanią Polcopper Gostyń. Gospodarze festiwal strzelecki rozpoczęli w końcówce pierwszej połowy meczu, a autorem premierowej bramki był Iwelin Kostow, który wykorzystał rzut karny. Jeszcze przed przerwą prowadzenie dla Włókniarza podwyższył Błażej Ciesielski.

Ten sam zawodnik strzelił gola na 3:0 w 61 min. Napastnik Włókniarza przebojem wdarł się w pole karne, ograł trzech obrońców Kani, a następnie pokonał Damiana Wujczaka. Czwartą bramkę dołożył Konrad Chojnacki, a dzieła zniszczenia dokonał na minutę przed końcem spotkania Dominik Płaza.

Kania Polcopper Gostyń przegrała kolejny, piąty mecz tej wiosny i traci już siedem punktów do miejsca gwarantującego utrzymanie się w lidze. - Po sobotnim meczu długo rozmawiałem z trenerem Michalskim. Przeanalizowaliśmy obecną sytuację i szkoleniowiec złożył rezygnację, którą przyjąłem - informuje prezes Arkadiusz Krzyżostaniak.